Звіт про стан функціонування прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу на території Гайсинського та Жмеринського районів

На виконання п.7 постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року №564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу» та п.7 постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року №565 «Про затвердження Положення про прийомну сім’ю», з метою моніторингу функціонування прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу на території Гайсинського району 07 грудня 2021 року з 10 години головним спеціалістом відділу усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей обласної державної адміністрації  Іриною Дудар проведено онлайн-нараду з питання: «Звіт про стан функціонування прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу на території Гайсинського району».

Начальник служби у справах дітей Гайсинської районної державної адміністрації Таїсія Науменко та начальники служб Ладижинської міської ради Валентина Таран, Бершадської міської ради Олена Гронська доповіли про стан функціонування прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу за 2021 рік.

Станом на 07 грудня 2021 року на території Гайсинського району функціонує 10 ДБСТ-55 дітей та 16 ПС-32 дитини.

Протягом 11 місяців 2021 року в ПС, ДБСТ району було влаштовано 5 дітей, вибуло 17 дітей, 1 ПС припинила своє функціонування.

З 14 години була проведена онлайн-нарада з питання: «Звіт про стан функціонування прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу на території Жмеринського району».

Начальник служби у справах дітей Жмеринської районної державної адміністрації Олег Школяр доповів про стан функціонування прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу за 2021 рік.

Станом на 07 грудня 2021 року на території Жмеринського району функціонує 12 ДБСТ-88 дітей та 14 ПС-28 дітей.

Протягом 11 місяців 2021 року в ПС, ДБСТ району було влаштовано 13 дітей, вибуло 15 дітей, 1 ПС припинила своє функціонування, 1 ПС переїхала з Вінницького  району, 1 ДБСТ створений на базі прийомної сім’ї.

Під час звітів була акцентована увага на проблеми прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, наявність/відсутність супроводу, наявність/відсутність рішень суду щодо спілкування біологічних батьків, які позбавлені батьківських прав з дітьми, які перебувають в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу.