День святого Миколая в комунальному закладі «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей»

Напередодні  Дня святого Миколая в комунальному закладі «Вінницький обласний центр соціально-психологічної  реабілітації дітей» проведено святкове дійство «Миколаю, Миколаю, діти Центру на тебе чекають!», яке супроводжувалось   цікавими   пісням,  віршами, танцями. Радість, усмішка,  щирість у дитячих очах переконали всіх присутніх на святі, яка велика справа –  творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Усі діти отримали солодкі подарунки, теплі привітання та найголовніше - приємні емоції.

Від імені колективу працівників закладу виступив директор центру  Олександр Кузь. Він побажав усім гостям і діткам міцного здоров’я,  добробуту,  здійснення усіх найзаповітніших мрій, гарних зимових свят.   Щиро подякував присутнім  добродіям за  святкові подарунки, розуміння, підтримку та безкорисну допомогу, турботу та увагу   до проблем дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Кожен із нас  може стати помічником святого Миколая, адже «Раз добром зігріте серце –   вік не охолоне!».

          В заході взяла участь завідувач сектору профілактики дитячої бездоглядності служби у справах дітей обласної державної адміністрації Руденко Таліна Леонтіївна.