Для впровадження медичної реформи у сільській місцевості з державного бюджету виділено субвенцію за рахунок якої реалізуються проекти будівництва амбулаторій у сільській місцевості і здійснюється їх оснащення. Крім того, ці кошти передбачені для розвитку необхідної інфраструктури і забезпечення житлом та транспортом медичних працівників. Новофастівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини входить до складу Комунального підприємства “Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги” Погребищенської районної ради” та знаходиться в селі Новофастів, на відстані 25 км від міста Погребище.

Підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості є одним з пріоритетних напрямків державної політики у сферах охорони здоров’я та регіонального розвитку. Жителі сіл Вінниччини мають бути забезпечені доступною та якісною первинною медичною допомогою. Адже вчасна профілактика захворювань, діагностика, безпосередньо допомога– основні завдання реформи первинної ланки медичної допомоги, ініційованої Урядом України.

Управлінням будівництва облдержадміністрації завершено роботи із будівництва ще двох амбулаторій загальної практики сімейної медицини у сільській місцевості – в с. Бабчинці Бабчинецької ОТГ Чернівецького району та с. Капустяни Тростянецького району.

На виконання пункту 1 розпорядження Голови облдержадміністрації від 06 березня 2020 року № 174 «Про припинення Департаменту будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації шляхом поділу на управління будівництва Вінницької обласної державної адміністрації та управління містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації»