13 січня по Вінницькій області і місту Вінниця на дорогах ожеледиця. Вдень сніг та мокрий сніг.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, що становить 1 рівень загрози, жовтий

 

Новий рік – це рік нових можливостей, випробувань і очікувань. Від усієї душі бажаю вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч.

Нехай прийдешній рік виправдає ваші добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

Бажаю, щоб всi прикрощi i негаразди залишилися у старому роцi, а заповiтнi мрiї i бажання обов’язково здiйснилися. Нехай свята Нового року та Різдва Христового стануть початком нових здобутків  і  успіхів в ім’я добробуту та процвітання рідного краю, рідної України!

Щиро бажаю вам та вашим близьким мирного неба, міцного здоров'я, щастя, благополуччя та добра. Сподіваюсь, що ці чудові зимові свята будуть щедрими і радісними.

Щасливого Нового року! Веселого Різдва!

Внаслідок виходу активного циклону в Україні очікується ускладнення погодних умов:  27 грудня вдень в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях,впродовж 28 грудня у південних, вночі і у Вінницькій, Хмельницькій та Чернівецькій областях, вдень і у центральних та східних областях значні опади у вигляді снігу та мокрого снігу (приріст снігового покриву 10-20см.), Налипання мокрого снігу ; у південній частині, вдень і в центральних областях мокрий сніг та дощ, ожеледь; в Україні, крім західних та північних областей, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети; на дорогах країни ожеледиця (1 рівень небезпечності, ЖОВТИЙ). Такі погодні умови можуть спричинити порушення руху транспорту та відключення енергозабезпечення  населених пунктів.

     На виконання Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2021 року №883-р, в області здійснюється реалізація заходів щодо створення умов доступності транспорту та об’єктів транспортної інфраструктури  для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

 

 

Т У М А Н  - це природне явище, що досить часто спостерігається восени.  Особливо густий туман накопичується у низинах, біля річок, де видимість досягає менше 100 м.   В результаті різкого обмеження видимості збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод на дорогах.

П А М ' Я Т А Й Т Е  :

  • Ваша увага і обережність є гарантією безпеки руху. Вибирайте швидкісний режим, який забезпечував би своєчасне гальмування перед перешкодою, яка з'явилася зненацька;
  • Мокре дорожнє покриття збільшує гальмівний шлях автотранспорту. Під час руху в колоні збільшіть дистанцію між автомобілями - не менше 50 м;
  • Користуйтесь протитуманними фарами;
  • Уважно слідкуйте за сигналами автомобілів, що рухаються попереду;
  • Не допускайте різкого гальмування без особливих на те причин;
  • При неможливості руху, плавно гальмуючи, займіть місце на узбіччі.

 

БУДЬТЕ УВАЖНІ ТА ОБЕРЕЖНІ В ДОРОЗІ !

На сьогодні завершено проєкт Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Молодіжна (від перехр. вул. Кармелюка до буд. №111) та проїзд до перехр. вул. Трипільська і Подільська в смт Літин, Літинського району, Вінницької області.

Працівники Управління дорожнього господарства пройшли тестування на платформі Дія.Цифрова освіта щодо визначення рівня цифрової грамотності. За загальними підсумками "Цифрограм для держслужбовців" державні службовці Управління показали високий рівень знань. Більш детальна інформація про платформи.

Дія.Цифрова освіта за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/

На сьогодні завершено проєкт Капітальний ремонт дорожнього покриття дороги між населеними пунктами Сутиської ОТГ від селища Сутиски до с. Шершні, Тиврівського району, Вінницької області.

Вартість проєкту склала 7,7 млн грн.

Проєкт реалізовано за результатами проведеного обласною державною адміністрацією конкурсного відбору об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства та в рамках Національної програми «Велике будівництво».

08 листопада 2021 року за участі Голови обласної державної адміністрації    С. БОРЗОВА проведено засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху.

На засідання запрошено керівників Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, Державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області», ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України», Подільського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, УПП у Вінницькій області ДПП, управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області, голів районних державних адміністрацій.

З 15 по 21 листопада 2021 року в Україні буде проведено 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на українських дорогах і пошук шляхів їх подолання. У рамках Тижня проводиметься у дистанційному форматі.

Більше детальну інформацію про Тиждень можна отримати з наступних джерел:

На стадії завершення ремонтно-будівельні роботи по об’єкту: Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів по вул. Кутузова в  м. Хмільник Вінницької області». Вартість проєкту складає 24,746  млн  грн.

На стадії  завершення проєкт «Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів по вул. Гаврилюка в смт Крижопіль, Тульчинського району, Вінницької області (коригування)», вартістю 4175,00 тис. грн.

Виконавець робіт -  ФОП Томчук Наталія Валентинівна.

З 21 жовтня набувають чинності нові правила міжрегіональних перевезень на жовтому та червоному рівнях епіднебпезки. Стосуватимуться вони регулярних та нерегулярних перевезень. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Наразі тривають роботи на об’єкті «Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів по вул. Гаврилюка в смт Крижопіль, Тульчинського району, Вінницької області (коригування)». Вартість проєкту склала        4175,00 тис. грн.

Замовник робіт - Управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, благоустрою, комунальної власності та захисту довкілля Крижопільської селищної ради.

На сьогодні завершено проєкт «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Сірмана в с.Северинівка, Жмеринського району, Вінницької області (коригування №2)». Замовник робіт – Северинівська сільська рада. Виконавець робіт - ФОП Погосян Вардан Гнунікович .

На стадії завершення ремонтно-будівельні роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуару частини площі Пам'яті на ділянці від перехрестя з вул. Святого Миколая до перехрестя з вул. Соборна в м. Бар,  Вінницької області». Вартість проєкту складає 1569,000 тис. грн.

06 жовтня 2021 року з метою  виконання розпорядження Голови облдержадміністрації від 11 березня  2021 року №195 “Про організацію заходів з підвищення рівня контролю за габаритно-ваговим та пасажирським перевезенням на автомобільних дорогах загального користування” та протокольного рішення за результатами селекторної наради під головуванням Заступника Керівника Офісу Президента України Кирила Тимошенка від 12 липня 2021 року працівниками Управління дорожнього господарства Вінницької обласної державної адміністрації, Управління Патрульна поліція Вінницької області  та Подільського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки здійснено перевірку Гайсинського напрямку з контролю за дотриманням вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та інших законодавчих і нормативно-правових актів України у сфері перевезення вантажів.

Верховна Рада України постановляє:

I. Статтю 7 Закону України "Про автомобільний транспорт" (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 32, ст. 273; 2014 р., № 8, ст. 88) викласти в такій редакції:

"Стаття 7. Організація пасажирських перевезень органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування

Сторінка 1 із 9