Управлінням дорожнього господарства обласної державної адміністрації у 2019 році проводилась робота з реалізації заходів з створення умов для відновлення, підвищення безпеки руху та якості доріг загального користування місцевого значення. Зокрема:

проведено роботу з розроблення програмних документів:

  • у відповідності до вимог Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо запровадження середньострокового планування розвитку і утримання автомобільних доріг загального користування» та з метою відновлення і розвитку автомобільних доріг загального користування, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах розроблено Регіональну програму розвитку автомобільних доріг Вінницької області на 2019-2023 роки, яку затверджено рішенням 36 сесії обласної Ради від 04.12.2018 року №714 (зі змінами).
  • на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 року №435 «Про затвердження Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року» та з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху розроблено Регіональну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Вінницькій області на період до 2022 року, яку затверджено рішенням 36 сесії обласної Ради від 04.12.2018 року №715 (зі змінами).

     Новий рік — одне з найрадісніших та довгоочікуваних свят календаря. Та й не буває Нового року без мрій і сподівань. Тож хай справдяться вони сповна — у суспільстві та державі,  в домівках і родинах. Бажаю щоб Новий 2020 рік став для Вас роком професійних здобутків, нових звершень, втілення у життя планів і задумів. Нехай доля збагачує Вас життєвою енергією, натхненням, невичерпним оптимізмом, а у всіх починаннях. Вас завжди супроводжує успіх і підтримка рідних людей та друзів.

 

З повагою,

Начальник управління

дорожнього господарства

Вінницької облдержадміністрації                                                                                                  Олег БАБІЙ

     

     19.12.2019 року в обласній державній адміністрації проведено нараду з питання підготовки дорожнього господарства області до зимового періоду 2019-2020 років та забезпечення взаємодії при надзвичайних ситуаціях, спричинених погодними умовами, за участі дорожньо-експлуатаційних організацій, структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронних органів, служб реагування на надзвичайні ситуації.

 

        В управлінні дорожнього господарства облдержадміністрації 12 грудня 2019 року проведено нараду з обговорення питань виготовлення проектно-кошторисних документацій з відновлення автомобільних доріг загального користування  та проведення експертизи зазначених проектів за участі керівника регіонального представництва Національного експертно-будівельного альянсу України Прохорова Сергія Валерійовича, представників Служби автомобільних доріг у Вінницькій області та Державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області».

 

 В управлінні дорожнього господарства продовжується робота з визначення на 2020 рік планів робіт з поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання на дорогах загального користування місцевого значення.

 

 В управлінні дорожнього господарства продовжується робота з визначення на 2020 рік планів робіт з поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання на дорогах загального користування місцевого значення.

В управлінні дорожнього господарства продовжується робота з визначення на 2020 рік планів робіт з поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання на дорогах загального користування місцевого значення.

     Забезпечення належного експлуатаційного стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення в контексті впровадження медичної та освітньої реформ, забезпечення інтенсивності використання дорожньої мережі району має соціально-економічну значимість.

 

Вдень 2 грудня в західних, Вінницькій, Житомирській областях, протягом доби 3 грудня в Україні, крім південних областей, сніг та мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 3-8 см; в Карпатах значний сніг, утворення снігового покриву висотою 10-20 см (І рівень небезпечності, жовтий); на дорогах країни, крім півдня, ожеледиця.

Такі пріоритети і завдання окреслив голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський, під час робочої поїздки, в ході якої оглянув а/д О-02-21-05 «Торків-Брацлав-Ситківці-Леухи-ст. Монастирище» та міст поблизу села Семенки в Немирівському районі.

 Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем автомобіліста та дорожника!

 

         Це свято справжніх професіоналів, які відповідають за відновлення і утримання мережі доріг, безпеку дорожнього руху та пасажирських  перевезень.

Економічний і соціальний розвиток неможливо уявити без належного функціонування дорожньої та автомобільної галузей. Щодня невтомною працею Ви робите вагомий внесок у розвиток та поступ уперед.

         Тому, насамперед,  хочу побажати наснаги та невичерпної енергії для виконання професійних обов’язків. Нехай людська вдячність додає Вам сили і впевненості, а Вінниччина пишається результатами Вашою праці.

Прихильності долі і благополуччя, нових звершень і здобутків, миру й злагоди Вам та Вашим родинам!

 

 

Начальник управління

дорожнього господарства                                                  Олег Бабій

 

Управління дорожнього господарства повідомляє про застосування з 01 червня 2019 року обмежень на автомобільних дорогах загального користування для великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.

Заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Броварник Василь Михайлович та начальник управління дорожнього господарства Вінницької обласної державної адміністрації Бабій Олег Васильович взяли участь у роботі чергового засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

22 лютого відбувся семінар на тему «Організація подачі декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру відповідно до  Закону України «Про запобігання корупції»».

Усі штучні споруди є невід’ємною частиною дорожнього господарства і потребують окремої статті фінансування. Тож в поточному році прийнято рішення, що не менше 5% від загального фінансування на місцеві дороги буде заплановано на ремонт мостів.

Сторінка 1 із 2