Про реалізацію проєкту з капітального ремонту дорожнього покриття та тротуарів по вул. Гаврилюка в смт Крижопіль, Тульчинського району, Вінницької області (коригування)

На стадії  завершення проєкт «Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів по вул. Гаврилюка в смт Крижопіль, Тульчинського району, Вінницької області (коригування)», вартістю 4175,00 тис. грн.

Виконавець робіт -  ФОП Томчук Наталія Валентинівна.

Замовник робіт - Управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, благоустрою, комунальної власності та захисту довкілля Крижопільської селищної ради.

         За умовами конкурсного відбору на реалізацію проєкту з державного дорожнього фонду спрямовано 3,9 млн грн. Співфінансування з місцевого бюджету становить 22%.

За результатами спільної роботи відремонтовується об’єкт комунальної власності в смт Крижопіль - дорога протяжністю 1,08 км та загальною площею 5,6 тис м2.

Довідково:

У 2021 році на умовах конкурсного відбору кошти державного дорожнього фонду у сумі 148,7 млн грн спрямовуються на реконструкцію та капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області.

Станом на 04 листопада 2021 року завершено 21 проєкт з відновлення вулиць і доріг комунальної власності.