Про реалізацію проєкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів по вул. Кутузова в м. Хмільник Вінницької області»

На стадії завершення ремонтно-будівельні роботи по об’єкту: Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів по вул. Кутузова в  м. Хмільник Вінницької області». Вартість проєкту складає 24,746  млн  грн.

Проєкт реалізовується за результатами проведеного обласною державною адміністрацією конкурсного відбору об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства та в рамках Національної програми «Велике будівництво».

Замовник робіт – КП "Хмільниккомунсервіс".

Виконавець робіт - ТОВ "Шляхбудматеріали".

Всього на реалізацію проєкту спрямовано кошти державного дорожнього фонду у сумі 21,034 млн грн. Решту склали кошти місцевого бюджету в сумі 3,712 млн грн.

За результатами спільної роботи відремонтується  об’єкт комунальної власності в м. Хмільник  - дорога протяжністю 1,9 км та загальною площею 16,7 тис м2.

        Довідково:

У 2021 році на умовах конкурсного відбору кошти державного дорожнього фонду у сумі 148,7 млн грн спрямовуються на реконструкцію та капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області.

Станом на 04 листопада 2021 року завершено 21 проєкт з відновлення вулиць і доріг комунальної власності.