Капітальний ремонт дорожнього покриття дороги між населеними пунктами Сутиської ОТГ від селища Сутиски до с. Шершні, Тиврівського району, Вінницької області

На сьогодні завершено проєкт Капітальний ремонт дорожнього покриття дороги між населеними пунктами Сутиської ОТГ від селища Сутиски до с. Шершні, Тиврівського району, Вінницької області.

Вартість проєкту склала 7,7 млн грн.

Проєкт реалізовано за результатами проведеного обласною державною адміністрацією конкурсного відбору об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства та в рамках Національної програми «Велике будівництво».

За умовами конкурсного відбору на реалізацію проєкту з державного дорожнього фонду спрямовано 6,6 млн грн. Тоді як  з  місцевого бюджету, як співфінансування робіт, - 1,1 млн грн.

Функції замовника передано Сутисківською  селищною радою до                   ДП «СМАД у Вінницькій області», відповідно до розпорядження Голови обласної державної адміністрації від 30 червня 2021 року № 531.

Виконавець робіт  – ТОВ "Височанський асфальтобетонний завод.

Асфальтобетонним покриттям улаштовано дорогу від селища Сутиски до          с. Шершні -  протяжністю 3 км та загальною площею 11,3 тис м2.

Станом на 11 листопада 2021 року завершено 23 проєкти з відновлення вулиць і доріг комунальної власності.