Щодо результатів засідання архітектурно-містобудівної ради

 

26 травня 2021 року на одинадцятому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації (далі - Рада) в режимі онлайн-конференції відбувся розгляд наступних проєктів містобудівної документації:

  1. Попередній розгляд проєкту: «Детального плану території (земельних ділянок загальною орієнтовною площею 12,54 га) для індивідуального садівництва та будівництва об’єктів громадського призначення на території Агрономічної об’єднаної територіальної громади Вінницького району Вінницької області, за межами населеного пункту».

 

Замовник: Вінницька районна державна адміністрація

Розробник: ФО-П Мальований Г. С., м. Українка, Київська область,

ГАП – Басистий В. В., м. Вінниця.

Рецензент: ТОВ  «Меркурій»,  м. Бар,  ГАП – Ломачевський В. С.  

  1. Розгляд проєкту «Детального плану території земельної ділянки на розі вулиць Бони Сфорци та Святого Миколая для реконструкції майнового комплексу ТОВ «Барська швейна фабрика» під торгівельно-офісний комплекс за адресою: м. Бар вул. Бони Сфорци, 8».

 

Замовник: Барська міська рада.

Розробник:  ФО-П Мальований Г. С.,  м. Українка, ГАП  –  Басистий В. В.

Рецензент:  ТОВ  «Меркурій»,  м. Бар, ГАП – Ломачевський В. С.  

 

По першому питанню порядку денного членами Ради надані зауваження та пропозиції за результатами попереднього розгляду проєкту містобудівної документації.

По другому питанню порядку денного за результатами обговорення та голосування, проєкт «Детального плану території земельної ділянки на розі вулиць Бони Сфорци та Святого Миколая для реконструкції майнового комплексу ТОВ «Барська швейна фабрика» під торгівельно-офісний комплекс за адресою: м. Бар вул. Бони Сфорци, 8» рекомендовано Радою на доопрацювання та повторного розгляду на засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.