Щодо результатів засідання архітектурно-містобудівної ради

31 серпня 2021 року на 14 засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації (далі - Рада) в режимі онлайн-конференції відбувся розгляд наступних проєктів містобудівної документації:

  1. Розгляд проєкту детального плану території для розташування тимчасової мобільної асфальтобетонної установки на земельній ділянці загальною площею 2,0 га яка розташована на території Томашпільської селищної ради (за межами населеного пункту) Тульчинського району Вінницької області

Замовник: Тульчинська районна державна адміністрація

Розробник: ТОВ «НВК «Світязь», м. Вінниця, ГАП – Солованюк М. Д.

Рецензент: ТОВ «СТОКОЛОН», м. Вінниця, архітектор – Вакула Ю. І.

  1. Розгляд проєкту детального плану території для будівництва спортивно-стрілецького комплексу та об’єктів громадського призначення без постійного перебування людей на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області, за межами населеного пункту.

Замовник: Вінницька районна державна адміністрація

Розробник: ФОП Мальований Г. С., м. Українка, Київська обл., ГАП – Басистий В. В.

Рецензент: ТОВ «Меркурій», м. Бар, архітектор – Ломачевський В. С.

  1. Повторний розгляд проєкту детального плану території для будівництва та обслуговування будівель і споруд бази відпочинку на території Пеньківської сільської ради Літинського району Вінницької області, за межами населеного пункту (с. Супрунів).

Замовник: Літинська районна державна адміністрація

Розробник: ТОВ «ВІНЕКС», м. Вінниця, ГАП – Самойленко С. В.

Рецензент: Приватне підприємство «СБ-Стандарт», м. Вінниця,

архітектор – Ломачевський В. С.

  1. Розгляд проєкту детального плану території для будівництва рекреаційного комплексу на території Осолинської сільської ради (за межами населеного пункту с. Миколаївка) Літинського району Вінницької області.

 Замовник: Літинська районна державна адміністрація.

Розробник: ТОВ «Український будівельний ресурс», м. Вінниця, ГАП – Басистий В. В.

Рецензент: ПП «СБ-Стандарт», м. Вінниця, архітектор – Ломачевський В.С.

По першому, третьому та четвертому питанню порядку денного, за результатами обговорення та голосування, архітектурно – містобудівною радою було рекомендовано проєкти на доопрацювання та затвердження, із врахуванням зауважень рецензії, наданих відповідно до вимог чинного законодавства висновків органів державної влади, результатів громадського обговорення та рекомендацій Ради. Друге питання порядку денного, було знято з розгляду.