Щодо результатів засідання архітектурно-містобудівної ради

23 листопада 2021 року на 17 засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації (далі - Рада) в режимі онлайн-конференції відбувся розгляд наступних проєктів містобудівної документації:

 

  1. Розгляд проєкту детального плану території для «Нового будівництва міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Ульянівка-Косеуць», митного поста «Ямпіль» Вінницької митниці та мостового переходу через річку Дністер на Українсько-Молдовському державному кордоні за межами населених пунктів м. Ямпіль та с. Ульянівка Могилів-Подільського району Вінницької області»

 Замовник: Могилів-Подільська районна державна адміністрація

Розробник: МКП «ВМЦ МіА» м. Вінниця, ГАП – Бануляк Н. П.

Рецензент: ТОВ «Стоколон» м. Вінниця, архітектор – Вакула Ю. І.

 

  1. Повторний розгляд проєкту детального плану території для будівництва об’єктів дорожнього сервісу та торгівлі орієнтовною площею 0,30 га, яка знаходиться за межами населеного пункту с. Махнівка на території Махнівської сільської територіальної громади Хмільницького району Вінницької області.

 

Замовник: Хмільницька районна державна адміністрація.

Розробник: ТОВ «НВК «Світязь», м.Вінниця, ГАП – Солованюк М. Д.

Рецензент: ТОВ «СТОКОЛОН», м. Вінниця, архітектор – Вакула Ю. І.

 

  1. Розгляд проєкту детального плану території для будівництва органічних добрив на землях Тульчинської міської ради (за межами населеного пункту) Вінницької області.

 

Замовник: Тульчинська районна державна адміністрація

Розробник: Кооперативно-Державний проектно-вишукувальний інститут Вінницяагропроект м. Вінниця, ГАП – Ломачевський В. С.

Рецензент: ПП «Інжиніринг Поділля», м. Вінниця, архітектор – Басистий В. В.

 

 По першому питанню порядку денного, за результатами обговорення та голосування, архітектурно – містобудівною радою було рекомендовано проєкт на доопрацювання та повторний розгляд із врахуванням зауважень рецензії, наданих відповідно до вимог чинного законодавства висновків органів державної влади, результатів громадського обговорення та рекомендацій Ради. По другому та третьому питанню порядку денного, було рекомендовано проєкти на доопрацювання та затвердження.