Відбувся перший розподіл субвенції на розроблення комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад області

06 грудня в приміщенні облдержадміністрації за участі заступників Голови облдержадміністрації Олександра Піщика та Сергія Здітовецького відбулось засідання комісії з розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розроблення комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад (утворена розпорядженням Голови ОДА від 01 грудня 2021 року № 847).

В ході засідання начальник Управління містобудування та архітектури Вінницької ОДА Олександр Рекута поінформував про умови надання такої субвенції та порядок роботи комісії.

До порядку денного було включено питання про розгляд заяви Якушинецької сільської ради щодо надання субвенції на розробку комплексного плану просторового розвитку Якушинецької територіальної громади. За результатами розгляду вирішили спрямувати кошти субвенції в обсязі 890,329 тис. грн. до бюджету Якушинецької територіальної громади на розроблення нового виду містобудівної документації - комплексного плану просторового розвитку Якушинецької територіальної громади.