Постійна увага та турбота до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа з боку держави забезпечується в нашому регіоні.

Постійна увага та турбота до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа з боку держави забезпечується в нашому регіоні.
13 дітей таких категорій вже отримали ключі від власного житла, придбаного за кошти державної субвенції, виділеної у минулому році.
У 2020 році для Вінницької області виділено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у сумі 38,3 млн грн, що на 0,7 млн грн більше ніж у 2019 році.
Кошти було розподілено за такими напрямами:
- виплата грошової компенсації на придбання житла для 65 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа осіб з числа – 25,4 млн. грн
- нове будівництво двох малих групових будинків Стрижавського дитячого будинку-інтернату - 5,4 млн грн.;
- нове будівництво дитячого будинку сімейного типу в смт. Сутиски - 4, 1 млн грн;
- придбання житла у прийнятих в експлуатацію житлових будинках для Літинської об’єднаної територіальної громади - 3,2 млн грн.
- розроблення проектної документації на капітальний ремонт/реконструкцію житла для дитячого будинку сімейного типу у м. Ямпіль – 78, 3 тис. грн;
- коригування проектно-кошторисної документації будівництва дитячого будинку сімейного типу смт Сутиски – 66, 7 тис. грн.

 Підтримка сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, попередження торгівлі людьми

 

Адреса: м.Вінниця, Хмельницьке шосе,7 
(адміністративна будівля "Книжка")