Вінниччина вдруге підтримала міжнародну акцію «Задзвони у дзвін заради ґендерної рівності»

З нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня одночасно у п’яти містах України пролунав дзвін, що символізує солідарність в боротьбі за рівні права та можливості жінок і чоловіків.
Основні завдання акції:
підкреслити економічне обґрунтування для просування ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок на робочому місці і в суспільстві;
заохотити компанії прийняти і реалізувати принципи розширення прав і можливостей жінок;
привернути увагу до важливості розвитку жінок-лідерок;
сприяти ґендерному різноманіттю та керівній ролі жінок в усіх сферах життя, а також інвестуванню в жінок і дівчат, що позитивно впливає на родини, громади, економіку та бізнес.
Під час панельної дискусії підприємці Вінниччини розповіли про дотримання принципу рівної винагороди за рівноцінну працю, про свій досвід найму працівників без врахування статі людини та ті інновації, якими вони користуються, щоб більше жінок могли не тільки влаштуватись на роботу, але й професійно розвиватись.
8 березня відзначатимемо Міжнародний жіночий день!
Тож нехай позитивні досягнення, що базуються на дотриманні демократичних цінностей, вільних від будь-якої форми дискримінації, відчує кожна жінка, кожна дівчина!
Пам’ятаймо також про важливу роль жінки у миротворчій та мирозахисній діяльності! Докладаймо всіх зусиль задля встановлення миру!
Миру Вам і здоров’я!
Гармонії та злагоди!
Успіхів у всіх сферах Вашого життя!
Високих цілей та нових перемог!
 
 
 

 Підтримка сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, попередження торгівлі людьми

 

Адреса: м.Вінниця, Хмельницьке шосе,7 
(адміністративна будівля "Книжка")