Продовжуємо впроваджувати модель Барнахус на Вінниччині

Барнахус - це центр захисту та соціально-психологічної підтримки у процесі правосуддя дітей, які постраждали від або стали свідками насильства.
Завдання центру - надати необхідну підтримку дитині, що стала свідком або постраждала від насильства. Йдеться у першу чергу про психологічну, медичну, соціальну і юридичну підтримку. Разом із тим, спеціалісти центру будуть сприяти правосуддю дружньому до дитини - створювати максимально дружнє та нетравматичне середовище, у якому дитина зможе надати повну інформацію, необхідну для процесуальних дій.
Його ідея полягає у міждисциплінарності - для захисту прав дитини разом працюють спеціалісти різних сфер - поліцейські, слідчі, судді, прокурори, адвокати, соціальні працівники та інші.
Для членів обласної міжвідомчої робочої групи щодо створення міжсекторального центру захисту для дітей, які постраждали та/або стали свідками насильства, кримінального правопорушення
(модель Барнахус) проведено дводенний семінар-супервізію «Напрацювання механізмів реалізації пілотного проєкту модель Барнахус у Вінницькій області».
Довідково
15 грудня 2020 року було підписано Меморандум між Вінницькою обласною державною адміністрацією, Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, та Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» про взаєморозуміння щодо створення центру захисту для дітей, які постраждали та/або стали свідками насильства, кримінального правопорушення» (модель Барнахус).
 

 Підтримка сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, попередження торгівлі людьми

 

Адреса: м.Вінниця, Хмельницьке шосе,7 
(адміністративна будівля "Книжка")