На створення спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі у державному бюджеті передбачено 274,2 млн гривень.

У 2021 році на створення спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі у державному бюджеті передбачено 274,2 млн гривень.
Передбачається надання державної субвенції для створення таких видів спеціалізованих служб підтримки, як:
- притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі;
- денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (з можливістю створення при ньому кризової кімнати);
- консультативна служба (спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі). Про реалізацію субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі йшлося під час онлайн-наради, організованої та проведеної Міністерством соціальної політики України.
Нагадуємо!
У разі зазнання домашнього насильства Головне – Не Мовчіть!
Телефонуйте на Лінію довіри з протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі: 0 800 75 04 75 (працює цілодобово).
 

 Підтримка сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, попередження торгівлі людьми

 

Адреса: м.Вінниця, Хмельницьке шосе,7 
(адміністративна будівля "Книжка")