Ратифікація Стамбульської Конвенції важлива для України

На важливості ратифікації Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульської Конвенції) Україною, що активізує подальшу взаємодію усіх інституцій для боротьби з домашнім насильством наголошено під час широкої публічної онлайн - дискусії.
 Стамбульська Конвенція - головний міжнародний стандарт у попередженні та боротьбі з насильством щодо жінок, який має бути втілений у національному законодавстві та практичній політиці. Зміст Конвенції розгортається навколо двох основних принципів та її головних опор: захисту постраждалих від насильства та покарання кривдників.
 Ратифікація Конвенції надасть ширші можливості для встановлення юрисдикції України над правопорушеннями, встановленими відповідно до Конвенції, там де раніше така юрисдикція не здійснювалась.
 Захід ініційовано та проведено Віцепрем’єр-міністеркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції спільно з Офісом Ради Європи в Україні до 10-ї річниці відкриття до підписання Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульської конвенції).
 

 Підтримка сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, попередження торгівлі людьми

 

Адреса: м.Вінниця, Хмельницьке шосе,7 
(адміністративна будівля "Книжка")