Про розбудову у громаді системи спеціалізованих послуг для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі йшлося під час навчального онлайн-семінару.

Під час заходу представникам територіальних громад надано роз’яснення щодо механізмів створення спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та розроблення проектно-кошторисної документації для капітального /поточного ремонту приміщення для облаштування в ньому притулку, денного центру, консультативної служби.
Нагадуємо!
 Мінсоцполітики продовжує до 11 червня цього року прийом документів від місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з метою надання їм субвенції з державного бюджету відповідно до постанови Уряду від 21 квітня 2021 № 398 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».
 

 Підтримка сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, попередження торгівлі людьми

 

Адреса: м.Вінниця, Хмельницьке шосе,7 
(адміністративна будівля "Книжка")