Для працівників Вінницької обласної прокуратури проведено навчальний семінар з гендерних питань.

17 вересня 2021 року відбувся навчальний семінар з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків для працівників Вінницької обласної прокуратури.
Навчання відбулося в рамках виконання завдань і заходів, передбачених Національним планом дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2020 р. № 1544-р.
Цим планом передбачено, зокрема, проведення системних, регулярних та обов’язкових навчань / підвищення кваліфікації особового складу структур сектору безпеки і оборони з гендерних питань, в тому числі з питань запобігання і реагування на випадки дискримінації за ознакою статі в секторі безпеки і оборони.
Під час проведення заходу учасники та учасниці обговорили ключові елементи досягнення гендерної рівності, звернули увагу на те, що забезпечення гендерної рівності в усіх сферах суспільного життя є невід’ємним елементом становлення України як держави.
Окремий вектор уваги спрямували на розгляд питання щодо запобігання та реагування на випадки дискримінації за ознакою статі, з них в секторі безпеки і оборони.
Учасники/ці дискутували, висловлювали свої думки, обмінювалися досвідом. Тренінг пройшов в атмосфері позитиву та толерантності.
Захід організовано і проведено спільно Департаментом соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації та Вінницькою обласною прокуратурою.
 

 Підтримка сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, попередження торгівлі людьми

 

Адреса: м.Вінниця, Хмельницьке шосе,7 
(адміністративна будівля "Книжка")